02 Mayıs 2014

D-Smart Dondurulmuş Aboneliğe İki Adet Fatura Çıkardı!

D-Smart tarafından aboneliğimi iptal etmemem için dondurulduğu söylenen ve kesinlikle fatura çıkmayacağı ifade edilen aboneliğime iki adet fatura çıkmıştır. Açıklama olarak kendisi ile görüştüğüm yetkilinin aboneliğimi dondurmadığı ifade edilmiş ve sorumluğun tarafımda olduğu söylenmiştir.

Davut 146 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 02.05.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Davut 04 Mayıs 2014

    Dsmart tarafindan arandim ve sözkonusu faturaların iptal edildiği tarafima bildirildi. Umarim ekstra başka sorun çıkmaz

  • D-Smart Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön