D-Smart Dondurma İşlemi Sonrası Ortaya Çıkan Fatura.

İlker G. |

07/07/2014 tarihinde D-Smart aboneliğimi iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım ve akabinde iptal dilekçemi gönderdim. İptal biriminden geri dönüş yaptılar. İptal etmeyin 2-3 ay ücretsiz kullanın kararınız değişirse geri dönersiniz dediler. Bir sürü işimin arasında bu sürecin tarihi aklımda olmadığı için süre bitmiş. Bana 50 TL fatura kesmişler. Bana haber vermeniz gerekiyordu dediğimde öyle bir zorunluluğumuz yoktur ilk görüşmede süreyi söylememiz yeterli diyorlar.

Fazladan 1 fatura kazanmak için yapılmış harika bir yol. Ayrıca nisan ayının faturasının gecikme bedeli olarak kasım ayında 1 TL fatura kesmişler. Aradaki 5 ay niye kesilmiyor. D-Smart küçük bir firma olma yolunda.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker G.
  10 Aralık
  14:59

  D smart müşteri hizmetlerinde başlangıçta görüştüğüm 3 kişinin eksik bilgilendirmesi sonucu son olarak arayan İhsan Bey ilgilendi gayet açık ve net bir şekilde bilgi verdi ve çok yardımcı oldu...Konu hakkında elinden geleni yapacağını belirtti...

 • 09 Aralık
  12:07

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart