13 Ağustos 2016

D-Smart Destek Hakkımızı Engelliyorlar!

Problemlerimizi çözemedikleri yetmiyormuş gibi hizmet süresince yaşananları herkese açık bir şekilde Twitter üzerinden dile getirdiğimiz için kendi müşterilerini Twitter'dan engelliyorlar!
3 gündür müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirmeme rağmen engeli kaldırmıyorlar!
Aboneleri olarak hizmet aldığım sürece müşterilerinin destek birimlerine olan iletişimini kesmelerinin yasal olmadığını düşünüyorum.

Serkan 210 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 19 Ağustos 2016

    25 gün sinirlerimizi zorlayarak bağlantımızı tamamlamayın, söylediklerimizi çarpıtın sonra da Twitter'da ne demek istediğimizi anlamayan temsilcinize "gerizekalı" yazdık diye hakaretten dolayı engellenmişsiniz diye açıklama yapın. 25 gün oyalamanıza karşı "gerizekalı" iltifat sayılır.

  • D-Smart Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.08.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön