16 Şubat 2016

D-Smart Dengesiz Faturalar..

Başımıza ne geliyorsa lig ce Avrupa kupası maçlarının farklı platformlardan yayınlanmasından gelmekte. D- Smart'a işte bu yüzden abone olmuştum. İşin içine bir de internet girince hemen 3 ayda bir sorun yaşadım belki 100 den fazla çağrı merkezini aramak zorunda kaldım. Geçen zaman yazık!

Aralık Ocak 56 TL olan fatura Şubat'ta 75 TL nasıl olur? 10 TL'lik 2015' te borç çıkartmışlar ki otomatik ödeme talimatı var. Ona 5 TL faiz çıkmış. 5 Şubat'ta sözleşmem bitiyordu aradılar iptal etmeyin 56 TL'den devam edin TV yayınlarına para vermeyin dediler tamam dedim. Ancak çağrı merkezinin bundan haberi yok ,şikayetimi aldılar 48 saat sonra dönecekler. Bir platformun para hırsı ve düşük kalitesiyle insanları mağdur etmeye hakkı yok. Bu bardağı taşırdı. Gelecek cevaba göre sistemden çıkacağım.

Güven 134 Okunma

Cevaplar

 • Güven02 Mart 2016

  2 sene önce Avrupa maçları için üye olurken internet için de üye olmuştum. Fibere geçişte yüzlerce defa çağrı merkeziyle konuşma durumunda kaldım. ADSL istemiyordum, fiber için modem vermediler. Sonunda Fiber modemi kendim aldım faturada indirim yapalım dediler verdikleri sözü tam tutmadılar. İndirimler dedikleri gibi olmadı. 5 Şubat günü sözleşmem bitiyordu 4 Şubat arayıp iptal istedim. (siz siz olun 2 hafta önceden iptal ettirin) Hemen arkasından 4 Şubat'ta beni iptal servisinden aradılar ve "iptal ettirmeyin son faturanız 56 TL o fiyattan 3 ay kullanın ve düşünün sonra görüşelim dediler kabul ettim. 2 hafta sonra 75 TL fatura geldi. Nedenmiş diye sorduğumda 5 TL faiz dediler! Benim otomatik ödeme talimatım var bu nereden çıktı dediğimde cevap yok. Neden 75 TL? Bana söz verdiğiniz 3 ay 56 TL'dediğimde yine bir çok çağrı merkezi elemanı aradı çözemedi. Sürekli bir kıvırmaca ve iptal...

 • Güven02 Mart 2016

  Kesinlikle cağrı merkeziniz sorunu çözemedi ve iptal ettirdim. Şikayetimi de son şikayet olarak belirttim. Rezalete son verdim.

 • D-Smart Temsilcisi24 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.02.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi16 Şubat 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön