13 Ekim 2016

D-Smart Deneme Süresi Diye Yanıltıp Taahhüt Yapmışlar.

Ağustos ayında aramalarından bıkmam sonucu yazıklar olsun deneyeyim diyerek açtırdığım D-Smart şirketi tarafıma isteğim dışında (hiçbir imzam olmamasına rağmen) taahhüt yapmış ve aboneliğimi sonlandırmıyor sürekli fatura çıkarıyor. Şaka gibi bir durum imza yok sadece deneme süresi dediler ve 15 gün içinde isterseniz sadece telefonla arayarak iptal edebilirsiniz demelerine rağmen aboneliğimi sonlandırmıyorlar ve fatura çıkarıyorlar. Daha önce yaptığım şikayet üzerine ses kayıtlarım diklendi ve haklılığımı kendileri de görmelerine ve faturayı iade edeceklerini söylemelerine ve bundan sonra faturanız çıkmayacak demelerine rağmen yine fatura çıkarıyorlar.Her platformda hakkımı arayacağım ve her yere şikayette bulunacağım. Sanki başka işimiz yok o kadar işin gücün arasında bir de D-Smart ile uğraşır olduk.

Sebahattin 213 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi13 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön