08 Mayıs 2014

D-Smart Dekoderi Teslim Almıyor, Faturayı Zorunlu Ödetmek İstiyor.

D-Smart 1693*** aboneliğimi şubat 2014 de iptal ettim ve tüm borçlarımı kapattım. 6 Mayıs tarihinde 363.74 TL tutarında cihaz bedeli adı altında bir fatura geldi. Bugün decoderi Yusufpaşa-Fatih D-Smart yetkili servisine götürdüm, ancak fatura kesildiği için cihazı geri alamayacaklarını ve ödemeyi yapmam gerektiğini söylediler.

Ben decoderi satın almak istemiyorum. Ürünlerini geri vermek istiyorum, almıyorlar bana zorla satmak istiyorlar. Faturayı iptal etmezlerse hukuk yoluna başvuracağım. Bayiden teslim almadıklarına dair kaşeli imzalı yazı aldım. Yardımlarınızı istiyorum.

Yasemin 169 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin 15 Mayıs 2014

    Firma decoder teslimi için müşterilerini telefon ile bilgilendirmeli ,gönderilen mesajlar ulaşmayabilir.

  • D-Smart Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 10.05.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön