26 Nisan 2013

D-Smart Deceder İadesi!

Dsmart'ın 2009 yılından beri olan üyeliğimi iptalini istedim. Dsmart müşteri temsilcileri beni aradı o sırada müsait olmadığım için iptal etmelerini istediğimi söyledim dekoderinizi iade alalım mı dediklerinde çok yoğun olduğum için tamam dedim. Yaklaşık 5 dk sonra rahatlayınca aradığımda onaylandığını dekoderi geri veremeyeceklerini söylediler. 5 dakika içerisinde Dsmart'ın sistemi jet hızıyla olduğu için onaylanmış sisteme geçmiş birde üstüne onay reddi vermiş. Kendilerine 24 saat geçmeden nasıl onayı kabul edebilirsiniz dediğimde ise sistemleri bu konuda böyle işliyormuş cevabını aldım.

Yeşim 71 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşme sağlayarak belirtmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Yeşim30 Nisan 2013

    Sayın Dsmart yetkilileri benim 3 yıldır telefonum aynıdır. Ayrıca insan 1 kez arayıp ulaşılamamıştır demeniz çok komiktir.Haklısınız ben 24 sa. tel. başında sayın dsmart yetkilisi arıyacak diye beklemem lazımdı.

  • D-Smart Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 26/04/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön