06 Kasım 2015

D-Smart Daha Önceki Cihazımın Aboneliğimi Açtıramıyorum!

Daha önce almış olduğum cihazımın aboneliğini taahhütsüz açtıramıyorum. Kampanyadan yararlanmak istemediğimi bildiriyorum cihazda istemiyorum çünkü var işimi görüyor ve ben bu konu hakkında şikayetimi yapacağım. Böyle bir durum kabul edilemez bana illaki cihaz satın alma zorunluğu kabul etmiyorum. Daha önce satın aldım D-Smart bir daha neden cihaz alayım? Aylık abonelik olmak istediğim halde açılamaz diyorlar iki defa satmak istiyorlar. Böyle bir durum mantık dışı.

Emir 317 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi09 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09.11.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi06 Kasım 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön