16 Kasım 2015

D-Smart D-Fix'e Geçip TV Uymadığından Geri Kutuya Dönememe!

Müşteri hizmetlerini HD kutudan TV'ye takılan d-fix'e geçmek için aradım ve bana olacağını söylediler. Ben de TV'im de cl kart slotu olduğu için kabul ettim. Düzce D-Smart bayiisi olan Bulut İletişim kuruluma 12.11.2015 tarihinde geldi. Kartı taktılar ve birkaç denemeden sonra televizyonumun eski model olduğundan d-fix'e uyumsuz olduğunu söylediler.

O zaman bende kutuma devam etmek istiyorum dedim. Ama d-fix'in aktivasyonunu yaptığımızdan d-fix'i iptal etmemiz lazım dediler. D-fix'i alıp kutuyu bıraktılar. Bu tarihten itibaren hala kutumu aktive edemedim. Müşteri hizmetleri üst makama bildirdik dediler. Hala uğraşıyoruz. Fiyasko bir abonelik süreci. Teknolojinin geldiği son nokta süre olarak.

Eser 93 Okunma

Cevaplar

  • Eser25 Kasım 2015

    İşlemler geçte sürse halloldu. Bence süreç biraz daha hızlanmalı.

  • D-Smart Temsilcisi16 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.11.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi16 Kasım 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön