D-Smart Çözülemeyen İnternet Sorunu Ve Maksimum Müşteri Memnuniyetsizliği!

Oğuz K. |

Yaklaşık 2 ay önce TV ve internet için başvurdum. D-Smart TV kurulumu yapıldı fakat internet tam 2 aydır kurulamıyor! Yaklaşık 80 defa arayarak çözüm istedim her defasında hallediyoruz sizi dönüş yapılacak denmesine rağmen hala daha hiçbir aksiyon alınmadı. Ben aramasam hiç kimse aramıyor ve sorunu çözemedikleri için takım liderlerine bağladılar, ayrı ayrı günlerde ve tam 7 takım liderine bağladılar. Vaatler, sözler hiçbir sonuç yok. Kendi paramla zorla hizmet almaya çalışıyorum. Çevremdeki tüm tanıdıklarıma kesinlikle kötü bildirimde bulunacağım. Başka bir kurum ertesi gün bana gerekli hizmeti sağlıyor. Hayatımda böyle unutamayacağım müşteri memnuniyetsizliği.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmış olup 19.12.2015 tarihinde D-Smart İnternet aboneliğinizin aktivasyonu tamamlanmıştır.

  Saygılarımızla.

 • 17 Aralık
  12:46

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart