21 Kasım 2015

D-Smart Çözülemeyen Çözülmek İstenmediğini Düşündüren İnternet Bağlantısızlığı.

Ben parasını ödeyip aldığım hiçbir hizmette bu kadar mağdur edilmedim. Müşteri hizmetleri adı altında vermiş olduğu telefon hizmetinde muhatap olduğunuz bazı kişiler ve almış olduğunuz internet hizmeti, kendi internet sitesinde bile kalitesiz hizmet abidesi. Abone olduğum ilk günden beri bitmek bilmeyen bağlantı sorunları bu sorunları çözümlemek için yaşadığım müşteri hizmetlerindeki anlayışsız kişilerle stres savaşları sonuç olarak internetsiz geçen parası zamanında ödenmiş günler. Başlangıçtan itibaren 5 kez aynı sorun gereksiz aynı süreçler ve sonuç yok. Her defasında mağduriyet.

Ergün 38 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi23 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.23.11.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Ergün 23 Kasım 2015

    Yaşasın yaklaşık bir yılın sonunda eve teknik servis getirtmeyi başardım ve sorun çözüldü. İşin kendi açımdan sevindirici yanı " haklı çıkmış olmam". Nedeni ise problemin şebeke de olduğunu defalarca belirtmeme rağmen eve teknik servis gönderilmedi. Bu nedenle mağdur edildim. Gelip problemi çözen teknik servis elemanına teşekkür ederim.

  • D-Smart Temsilcisi23 Kasım 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön