D-Smart Çok Uzun Süre Telefonda Bekletiliyor, Sonuç En Yakın Bayi!

Yusuf B. |

Sorun şu; ilk müşteri hizmetlerini aradım tam 15 dk. bekledim cevap veren olmadığı için müzik dinletiyorlar, kapattım. 1 saat sonra tekrar aradım 16. dk. cevap verdiler başka marka uydu alıcısı taktım denedim çalışıyor! D Smart başka yerde denedim aynı sorun saçma sapan renkler çıkıyor ve hiçbir şekilde tepki vermiyor müşteri hizmetlerinin söylediklerini defalarca denedikten sonra aradım ve çözüm olarak şunu sundu en yakın bayii gittiğinizde size yardımcı olacaklardır garantili cihaz olmasına rağmen 10 TL kontrol ücreti alınır sizden dedi kızdığım nokta!

Sözünde durmuyor sözleşme boyunca söz konusu olan ücret harici hiçbir şekilde hizmet bedeli, servis bedeli alınmaz dediler satış yapılırken.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  15:04

  Değerli Abonemiz,

  Kanallarda yaşanan sinyal sorununuz ile ilgili uydu alıcınız ve ekipmanlarınızı yapılandırdık. Sorununuzun devam etmesi nedeniyle teknik servis hizmeti önerdik ,yetkili servisten kendiniz destek alacağınızı belirttiniz. Dış kurulum kaynaklı sorunlarda müşteri hizmetleri tarafından destek verilememektedir. Talebiniz doğrultusunda yetkili servis adresinize gönderilmektedir.

  Saygılarımızla.

 • 06 Haziran
  15:03

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart