16 Haziran 2016

D-Smart Cihaz Ücreti Fatura Edildi!

5-6 senedir müşterisi olduğum D-Smart'ın son iki sene TV hizmetini de kullanmak sözleşme yenileyerek aldım. O zamanlar üyelik aşamasında verdikleri sözden cayarak cihazı veremeyeceklerini söylediler ve cihazın en yakın bayiye teslim edilmesi gerekiyormuş. Bende bayinin evden teslim almasını rica etmeme rağmen imkansız olan servisin gelmesi ve benimde işimden izin alamayışımın sonucunda sağ olsunlar 150 liralık cihaz bedeli faturası göndermişler.

D-Smart ile 6 senenin sonunda üyeliğimi iptal ettirmek istemem sonucunda müşteri hizmetlerinin artık müşteri memnuniyeti; (sizin için pek bir şey ifade etmiyor) gibi ilgisizliğiyle konuşması da cabası olmuş oldu. Sonuç faturayı iptal ettirmeniz ve cihazı servisinin evden alması için işlem yaptırmanız aksi takdirde yasal haklarımı aramak için ses kayıtlarıyla birlikte Tüketici Mahkemelerine başvuracağım.

Yasin 131 Okunma

Cevaplar

  • Yasin19 Haziran 2016

    İki senenin sonunda her türlü servislerden ücret almak için servis çıkaran müşteri temsilcisi hbir işime yaramayan iki senedir kullandığım ve kapatılan cihaz için 150 lira ücret istiyor hem de bunu kullanımı kısıtlanmış kullanılmış cihaz için istiyor helal olmasın size haklarım ve olmayacak da

  • D-Smart Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi16 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön