03 Aralık 2015

D-Smart Cihaz Teslim Süresi Geçmesi Sonucu Alınan 300 TL Ücret!

Daha önce de bu konuda şikayetimi buradan dile getirmiştim. Firma üzerinden bana dönüş yapıldı bana söylenilen ise bu ücreti ne olursa olsun ödemem gerektiği konusundaydı. Bana kimse bu süre sonunda teslim etmezsem 300 TL ücretten bahsetmemişti. Sadece sözleşme yaparken bu madde vardı ve bunun üzerinden 2 sene geçti aklımda kalması imkansız bana gelen mesajda bu süre içerisinde ödemezseniz eğer 300 TL ücret veya ücret belirtmese bile cihaz sizde kalacak ve bunun ücretini ödemek zorunda kalacağımı belirtilmiş olsaydı ona göre gider hemen cihazımı teslim etmeye çalışırdım. Cihaz parasını alabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Mağduriyetimin sulh yolu ile giderilmesini rica ediyorum.

Beyhan 120 Okunma

Cevaplar

  • Beyhan03 Aralık 2015

    hiçbir şekilde müşteriyi anlama gibi mağduriyetini gidermek gibi bir çabalarınız yok varsa yoksa ödeyeceksiniz.

  • D-Smart Temsilcisi03 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.12.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi03 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön