14 Aralık 2015

D-Smart Cihaz Ne Olacak, Çöp Mü?

Yayınlarım aniden kesildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana artık 2008 de 300 TL ödediğim cihazın modasının geçtiğini, yayınları artık HD izleyebileceğimi ve bunun içinde en az 12 ay taahhütlü bir paket almam karşılığında geçici olarak kullanım bana cihaz vereceklerini, kendi cihazımı hiçbir şekilde kullanamayacağımı söylediler. D-Smart platformunun kendi yayınlarını kesmesini anlıyorum ama 600.kanaldan sonra kendi listemizi oluşturduğumuz kanalları Turksat'tan izlemem gerekiyor. Yani 2008' de parasını ödediğim bu cihazın çöpe atılması gerekiyorsa bunun ücretinin tarafıma iade edilmesini ve gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

Şener 87 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi14 Aralık 2015

    Değerli Abonemiz, Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi14 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön