02 Ağustos 2016

D-Smart Cihaz İadesinde Bir Hafta Bile Beklemeyip İcra Takibi Başlattılar...

Aile bireyinin üzerine 3 yıl D-Smart kullandık. Sonra kapatıp kendi üzerime aldım. Cihaz iadesi için mesaj gönderdiler tarih verdiler. O tarihte şehir dışında olduğumuz için cihazı teslim edemedik, döner dönmez defalarca aradım yardımcı olmadılar. 300 TL fatura gönderdiler, bir süre sonra icra takibi başlatılmış. Arıyorum icra takibi başladığı için cihazı alamıyoruz diyorlar. İcra takibi başlamadan da alınmadı zaten. İnsanlar işlerini sizin verdiğiniz tarihe göre mi ayarlayacak? Şehir dışına yurt dışına çıkamayacak mı? Şu an halen D-Smart kullanıcısıyım bu davranıştan dolayı hiçbir şekilde evimde ve çevremde abonesi olmayacağım.

Sinan 119 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.08.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön