19 Aralık 2015

D-Smart Cihaz İadesi İstiyor.

Yaklaşık 5-6 yıl önce (belki daha fazla) D-Smart abonelik sistemi başlamadan para verip satın almış olduğum cihazımı abonelik sistemine geçerken başka bir cihaz vererek faturalı sisteme geçirdiler süre sonunda da cihazın benim olacağını söyleyerek. Taahhüt bittiğinde yeni verilen cihazın ben de kalacağını söyledikleri halde şimdi cihazın onlara ait olduğunu söylüyorlar. Mülkiyet hakkı onların, kullanım hakkı bizimmiş! Cihazı iade etmediğim takdirde 360 TL cihaz bedeli fatura edeceklerini söyledi. Peki benim cebimden para vererek aldığım cihazım ne olacak?

Serkan 98 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi21 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 21.12.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi21 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön