D-Smart Cihaz İade Faturası!

Ersin E. |

Uzun süredir D-Smart internet ve televizyon kullanıcısı olarak bana önerdikleri paket yükseltme teklifini kabul ettim. Gelen D-Smart görevlisi eski cihazımı çıkarıp yeni cihazı bağladı. Eski cihazımı iade etmem gerektiğini biliyordum. Gelen görevliye cihazı almayacak mısınız diye sorduğumda cihaz sizde kalacak yanıtını aldım. Bunun üzerinden 3 ay geçti ne bir uyarı ne bir bilgilendirme.

3 ay sonra 150 TL'lik bir faturayla başbaşayım. En yakın zamanda şuan devam eden üyeliğimi de iptal ettirmeyi düşünüyorum. 1 TL daha benden kazanmalarını istemiyorum.

Etiketler :

Decoder / Receiver Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin E.
  06 Ocak
  16:46

  Şikayetvar.com sonrasında D-smart tarafı çok hızlı davrandı ve fatura iptalini gerçekleştirdi. Şikayetvar.com'a teşekkür ederim. D-smart ile ilgili zorda olsa sorunumu çözdükleri için üyeliğime devam edeceğimi bildirmek isterim.

 • 04 Ocak
  14:35

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.01.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 02 Ocak
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz