25 Ocak 2014

D-Smart Cihaz Değişiminde Ücret Talep Ediyor

Arızalı HD+ cihazım için bayi değişim ücreti olarak 10 TL istedi. Gerekçe bana hizmet vermesiymiş. D-Smart'ın bulunduğum bölgede lokasyonunun olmamasıymış. Müşteri hizmetlerini dediğine göre durum şu; Bilgisayar alıyorsunuz. Servis merkezi Ankara'da. Buradan bayisine veriyorsunuz. İstanbul'da servis yok. Ankara'ya yollayacağız 10 TL ver diyorlar mantık bu.

Bu parayı bayinize siz ödemek zorundasınız dememe rağmen anlaşamadık. D-Smart bayilik veriyor, bayi parayı bizden kazanıyor. Böyle bir şey yok. Bunu bana yazılı olarak da bildiremiyorlar. Benim istediğim, müşteriniz olarak bayilerde yapacağım işlemlerde hangi isim altında ne kadar ücret alınır. Bana bunu yazılı olarak bildirin.

Abdurrahman 45 Okunma

Cevaplar

 • Abdurrahman17 Şubat 2014

  D-Smart'ın burada verdiği cevaplara aldanıp sakın üye olmayın. Konu ile ilgili detaylı bilgi tarafıma iletilmemiştir. D-Smart burada yalan beyanda bulunmaktadır. Birde; Full paket üyeliği almıştım sinema kanalları seyretmek için ayrı ayrı paketler almayayım diye, ama D-smart tek taraflı olarak sözleşmeye aykırı hareket etmiştir.

 • Abdurrahman28 Ocak 2014

  Şikayete konu olan olay çözülememiştir.

 • D-Smart Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 28.01.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Abdurrahman28 Ocak 2014

  Standart cevap şablonu. Ben bu isteğimi şikayette bulunmadan önce sizin müşteri temsilcinize ilettim. Kendisine ne sorsam; "Bunu veremem, bu bilgiyi paylaşamam, yetkim yok tarzında cevaplar. Bana telefonla cevap verecekseniz, yetkisi olan sorularıma cevap verecek donanıma sahip birine arattırın lütfen.

 • D-Smart Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön