29 Haziran 2015

D-Smart Cihaz Bedeli Faturası!

İptal etmiş olduğumuz D-Smart üyeliğimiz sonunda, bize cihazı iade etmemiz gerektiği konusunda herhangi bir bilgi verilmedi ve ardından 150 TL taahhüt sonlandırma cihaz bedeli başlığı altında fatura geldi. Özellikle cihazın iade edilmesi gerektiğini söylemeyip para almaya çalışıp resmen insanı saf yerine koyup yanıltmaya çalışıyorlar.

Verdikleri telefonda 0850 266 0***'da herhangi bir müşteri temsilcisi ile görüşmeye zaten imkan yok, her şey otomatik, soruma cevap alma şansım, iletişime geçme şansım da yok. Çok kötü bir hizmet. D-Smart yetkililerinin derhal bizimle iletişime geçip, elimizde olan cihazı almalarını ve faturayı iptal etmelerini istiyorum.

Deniz 152 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 29 Haziran 2015

    Biraz önce telefon ile iletişime geçtiler. Sözde attıkları tek bir SMS yüzünden faturayı iptal edemeyeceklerini söylüyorlar. İnsanları saf yerine koymaya çok alışmışlar. Cihaz elimizde olduğu halde faturayı iptal etmiyor ve cihazı da almıyorlar. SMS'in de reklam SMS'i olarak bloklanıp bize ulaşmamış ihtimali olabileceğini de göz önüne alıyor ama bu duruma bile kendilerinin yapabilecekleri bir şey olmadığını söyleyip işin içinden sıyrılmaya çalşıyorlar. Ben bu kadar korkunç ve terbizyesiz bir kurum görmedim. Bu şekilde mağdur edilmiş tüm eski müşterilerini haklarını aramaya davet ediyorum.

  • D-Smart Temsilcisi29 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29/06/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi29 Haziran 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön