D-Smart Cihaz Bedeli Alıyor.

Sinan Y. |

2013 ağustos ayında D-Smart'ı iptal ettirmek istediğimde ısrarla yeni kampanyadan faydalandım. Zaman içinde gecikmiş faturalarımı ödemediğim için benim bilgim dışında üyeliğim iptal edilmiş ve kutu bedeli 355 TL kutu bedeli tarafıma faturalandırılmıştır.

Öncelikle ben böyle bir sözleşmeye imza atmadığım için ve tarafıma bilgilendirme yapılmadığı için tüketici haklarına şikayette bulunacağım. Üstelik kutu normal kutu 355 TL bedeli olamaz zaten kutu bedeli her ay'ki faturama yansıyor. Bu konuyla ilgili yetkili kimseye ulaşamadım. Sonuç olarak bu haksız adeta fırsattan istifade gerekli yerlere başvurumu yapacağım.

Etiketler :

Decoder / Receiver Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan Y.
  03 Kasım
  13:14

  musteri hizmetleri cok ilgisiz ve konuya vakif degiller cok kotu bir musteri hizmetleri

 • 24 Ekim
  16:19

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletildiği tespit edilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.