D-Smart Çağrı Merkezi Sorunumla İlgilenmiyor!

Yaşar D. |

Son 5 ayda sürekli fazla fatura ödüyorum bana çağrı merkezinden 25 TL ödeyeceğim söylenirken ben her ay 50 TL ödüyorum. Son 3 ayda her ay fatura 50 TL gelmeye devam etti. Aradım ben cayma bedeli olmadan iptal edilmesini istediğimi en az 5 defa belirttim bana en son siz faturalarınız yatırın biz size puan olarak geri ödeyelim dediler en sonunda.

Bana yanlış bir bilgi verildi bunu kabullenmiyor orada çalışanlar sürekli kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar. Ben neden o faturaları yatırayım bunun mantıklı bir açıklaması varmıdır. 1,5 aydır beni 1 kere aradılar müsait olamadığım için açamadım telefonu fakat ben her ay en az 5 defa arıyorum. Her ay bide yayın açıp kapama parası da alıyorlar 20 TL.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yaşar D.
  25 Kasım
  00:44

  hiç bir zaman d-smart kullanmayacağım çevreme kullandırmayacağım.Ben d-smart satılan bir teknoloji mağazası yetkilisiyim bu kadar rahat bir firma görmedim.

 • 22 Kasım
  09:41

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz