12 Ocak 2016

D-Smart Çağrı Merkezi, Hizmet Kalitesizliği!

Ürünü satışındaki çok hızlı D-Smart iş bağlamaya, nakile ve iptale geldiğinde iletişim ve teknoloji çağında kaplumbağa hızıyla çalışıyorlar. Adres değişiminden dolayı naklini istediğim D-Smart internet hizmetimin beş iş günü içerisin de tamamlanacağını söylediler.

İptal istediğimde de fakslar adresler bir sürü ıvır zıvır prosedür tekrarlayıp bu sürecin 7 günde tamamlanacağını söylediler. Taşerona ait çözüm üretemeyen müşteri temsilcilerinin arkasına saklanmış D-Smart bu iki yüzlü ve zorlayıcı politikasını kınıyorum!

Murat 40 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi14 Ocak 2016

    Değerli Abonemiz, Nakil talebinize istinaden 1897263410 hizmet numaralı D-Smart İnternet aboneliğinizin 12.01.2016 tarihinde nakil işlemleri tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • Murat12 Ocak 2016

    Prosedür gereği verilen çözüm üretmeyen cevabınızı, keşke cevap vermiş olmak için vermeseydiniz. Bu yorumu okuyan arkadaşlar d Smart yukarıda vermiş olduğu cevapta da müşterilerinin mağduriyetini gidermekte ne kadar başarısız ve sinir bozucu olduğunu ispatlıyor. Bana daha cevap vermeyin zaten modem ve reciver yanım da bugün en yakın noktaya iade edeceğim.

  • D-Smart Temsilcisi12 Ocak 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön