D-Smart Blu Yayın Sorunu!

Orçun Ç. |

D-Smart Blu aboneliği alırken müşteri temsilcisine, Eurolig maçlarınında bu sene D-Smart'ta yayınlanacağını söyledim. Fakat o beni blu aboneliğinde izleyemeyeceğim konusunda uyarmadı. Daha sonra NTV Smart spor çıkmıyor diye aradığımda, müşteri temsilcisi Eurolig maçlarını izleyebileceğimi söyledi.

Eurolig başladıktan sonra izleyemeyince tekrar aradım. Bana blu aboneliğinde eurolig maçlarını izleyemeyeceğim söylendi. Bende üyeliğimi iptal edin dedim. 1 yıllık ödeme yaptığım için onu da kabul etmiyorlar. Ben Eurolig için Blu aboneliği aldım fakat maçları izleyemiyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.11.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.