04 Nisan 2013

D-Smart Blu Şifre Giriş Hatası!

D-Smart'ın D-Smart Blu isimli servisi ile 03.04.2013 Çarşamba günü internet üzerinden canlı izleme imkanı tanıyacağını iddia ettiği Real Madrid - Galatasaray maçını, D-smart'ın web sitesi üzerinden satın aldım. Hizmet bedeli hakkında ekranda hiç bir bilgi gözükmedi ve işlem tamamlandı. Sonrasında kredi kartımdan 140 Türk Lirası tahsil edildiğini fark ettim.
Fakat 140 TL tahsil ettikleri hizmeti hiç bir şekilde kullanamadım. Sistem maç yayını boyunca sürekli şifre hatası verdi, şifre resetleme işlemleri sonrası oluşturduğum yeni şifre ile de sisteme girişe izin vermedi. Hiç bir suretle maçı seyredemedim. Tahsil edilen bedelin ivedilikle tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Kutay 239 Okunma

Cevaplar

  • Kutay 10 Nisan 2013

    Hadi utanmanız sıkılmanız yok onu anladık, namusunuzda mı kalmadı, insanlarla bu kadar arsızca dalga mı geçiyorsunuz. Utanmadan bi de tarafıma geri dönüş yaptığınızı mı yazıyorsunuz buraya. Bana geri dönüş yapıp ne söylediğinizide yazsanıza madem; parasını aldığınız ama vermediğiniz hizmetin bedelini iade etmiyeceğiz demek için beni aradığınızı da yazsanıza. Telefon görüşmesini kaydettim ve mümkün olan tüm hukuki yolları üşenmeden izleyeceğim, yakında göreceksiniz. Sizi mümkün olan her yerde üşenmeden ifşa edeceğim. Ahlaksız insanlar.

  • D-Smart Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09/04/2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Kutay 05 Nisan 2013

    D-Smart'ın özrü, kabahatinden daha beter!!! D-Smart yetkilileri bugün beni aradılar; bana vermedikleri hizmet için tahsil ettikleri bedeli geri ödeyeceklerini söylemek yerine, D-Smart paketi satmayı, bu pakette belli bir oranda indirim yapmayı önerdiler. Bu indirim sayesinde de, benden tahsil ettikleri 140 TL'yi zaman içerisinde taksitle geri ödemiş olacaklarmış. D-Smart ile mevcut bütün hukuki yollar aracılığı ile mücadele edeceğimi ve hiç üşenmeden hakkımı arayacağımı, bunun ile birlikte, insanların bu dolandırıcı firmadan servis almamaları için gönüllü olarak canla başla kampanya yürüteceğimi bildiririm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön