D-Smart Blu İptali Yapılmıyor!

Köksal E. |

D-Smart, 2280*** nolu üyesiyim. Müşteri hizmetleri kendi sistemlerinde D-Smart Blu Hizmeti iptalinin henüz devreye girmemesinden dolayı, aboneliğimi iptal edemeyeceklerini ve haksız yere aldıkları bedellerin"sistemlerinde iptal opsiyonu tanımlı olana kadar" almaya devam edeceklerini iletti. Abone işlemi olan bir sistemin nasıl iptal sistemi olmaz anlayabilmiş değilim. Nasıl olur da "kusura bakmayın iptal edemiyoruz,faturanızı ödeyeceksiniz" denebilir. Nasıl olursa D-Smart web sayfasında "D-Smart Blu iptal etmeniz için 08502660266 numaralı D-Smart Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Web sitesi üzerinden İletişim formunu doldurabilirsiniz. şeklinde yazmasına rağmen aksi bildirimde bulunur.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Köksal E.
  22 Mayıs
  11:45

  22.05.2013 Tarihinde 9343 Havale Numarası ile "Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığı"na Şikayet Dilekçesi ve Ekleri sunulmuş, hukuki süreç tarafımda başlatılmıştır.

 • 17 Mayıs
  10:42

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.