07 Ekim 2016

D-Smart Bilinçsiz Çağrı Merkezi!

2 veya 3 ay kadar önce D-Smart taahhüdüm bitmek üzere iken D-Smart'ı aradım ve taahhüdümü uzatmak istediğimi söyledim. Benim faturalarım daha önceki yine D-Smart hatası nedeniyle hatta her türlü belgemi göndermeme rağmen ödemedikleri 120 liralık taahhüt bozma bedeli nedeniyle iki ayrı şekilde yani TV ayrı internet ayrı şekilde gelmeye başladı. Taahhüdümü bunlara rağmen uzatmak istediğimi söylediğimde mevcutta TV veya internetimden birini iptal ettirip TV +internet şeklinde daha az ödeyebilecek iken bana bu kampanyadan hiç bahsetmediler bile. Taahhüt uzatmak için 3 veya 4 kere aramamı geçiyorum zaten o ayrı bir sorun. Nasıl bir çağrı merkezi varsa bana gelen fatura tutarlarımı bilmeyen elemanlarla kampanya için beni arıyorlar ve "aa sizinki olmuyor" ama deme saçmalığına devam ediyorlar. Sırf iş yoğunluğundan D****'e geçmekle uğraşmayıp taahhüt uzattığıma pişman ettiler resmen.

Yalçın 241 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi12 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 11.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi07 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön