11 Eylül 2013

D-Smart Bilgim Dışında Üyeliğimi Yenilemiş!

143*** no'lu üyenizim. Herhangi bir yolla tarafıma sözleşme süresinin bittiği bildirilmeden, hem üyeliğim yenilenmiş hem de zam yapılmış. Mevcut üyeliğimin acil iptalini, kullanmış olduğum dönemdeki ücret farkının iadesini ve sonuçla ilgili tarafıma acil bilgi verilmesini istiyorum.

Orhan 51 Okunma

Cevaplar

  • Orhan 12 Mart 2015

    Bu şikayetimle paralel olarak D-Smartın yeni bir rezilliğini daha tespit etmiş bulunuyorum. Tüm olumlu girişimlerime rağmen saçma sapan yanıtlar verilmektedir. Tüm detayları aşağıda iletiyorum. Değerli Arkadaşım, kullanıcı detaylarımı incele, hangi tarihte hangi ücretten üyelik olmuş, sonra ne sebepten ötürü, bu paket verilmiş ondan sonra bana geri dönüş yapın. Eski konuyu şimdi değinecek olursak, üyeliğimi benden habersiz yenilemişsiniz. Ben nasıl mülkiyeti üstüme alabileyim. Ayrıca siz benden habersiz nasıl üyelik yenilersiniz. Daha sonrasında özür mahiyetinde kampanya yapmanız nedeniyle üyeliğe devam ettim. Ama aradaki bu birkaç aylık süre, benden habersiz yapılmış bir sözleşme ile devam etti. Değerli Abonemiz, e-postanızda belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak taahhüt süreniz 26.07.2015 tarihinde sona ermektedir. Taahhüdünüz talebiniz doğrultusunda yenilenmiştir. Cihaz mülkiyeti şuanda dsmarta aittir. Taahhüt süreniz sona erdiğinde paket iptalini yaparak cihaz mülkiyetini almanızı rica ederiz. Cihaz mülkiyetini ücretsiz alabilirsiniz. Mülkiyeti aldıktan sonra cihaz kullanım bedeli yansımayacaktır. Saygılarımızla, d Smart İnternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0 850 266 0 266 numaralı ’d Smart İnternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön