D-Smart Bilgim Dışında Taahhüt Yapmış!

Erdem P. |

2 yıl önce Smile Adsl kampanyasından yararlanarak D-Smart cihazı aldık 2 yıl taahhütlü. Taahhüt bittikten sonra tekrar TTNET'e geçtik. D-Smart bize dijital platform için fatura yollamaya devam etti. Faturalara itiraz ettik, itirazımız dikkate alınmadı. En son D-Smart kutusunu yollamamız istendi ki konu kapansın diye, biz de cihazı geri yolladık.

Yolladıktan 2 hafta sonra bize 198 liralık fatura yolladı. Aradığımızda bize D-Smart'ın söylediği 16/04/2013'de D-Smart ile 2 yıl taahhüt yaptığımız, taahhüdü bozduğumuz için ceza yollandığıydı.
Biz D-Smart ile herhangi bir taahhüt yapmadık. Ellerinde ne sesli bir onay mesajı, ne bir imza olmasına rağmen ısrarla taahhüt yaptığımızı söylüyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  17:02

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30.09.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.