D-Smart Bilgim Dışında Paketim Yükseltilmiş!

Özgün K. |

20 Haziran 2013 tarihinde platformunuza şahsım Ö*** K. adına 73 TL'lik Maxi Paket artı D-Smart Net paketine üye oldum. İlk telefon kayıtlarında çok net şekilde istediğim paket ve müşteri temsilcinizin yönlendirmeleri mevcuttur.

Bana herhangi bir işlem yapmama gerek olmadığı, önceki internet sağlayıcım ile D-Smart Net'in gerekli geçiş işlemlerini yapacakları bilgisi iletildi. Ancak yanlış bilgilendirmeden dolayı 20 gün internetsiz kaldım, zira telefon hattı babam A**** K. adına kayıtlı.

Benim paketim iznim ve talebim dışında Mega pakete yükseltilerek aylık 79 TL fatura edileceği bildirildi. Şikayetim dava açın o zaman diye karşılandı. Lütfen gerekli düzeltmeyi yapınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgün K.
  22 Ağustos
  14:48

  Değerli Yetkili,

  TArafıma herhangi bir geri dönüş olmadı. SAdece değerli müşterimiz demekle müşteriye değer verilmiyor! Acilen tarafımı bilgilendirmenizi bekliyorum.

  SAygılarımla,

  Özgün Kolaçık

 • 07 Ağustos
  11:06

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.