08 Haziran 2016

D-Smart Bilgim Dışında Aynı Evime 2. Abonelik Açtı Düzeltemiyorlar.

D-Smart bayisi Darmanlar elektronik fiber alt yapısı bulunan sitemizden dolayı 5 TL farkla üst pakete geçmeyi önerdi. Tamam dedik yeni modem getirdiler yeni decoder getirdiler eski decoderi aldılar. Bize paket değişikliği yerine yeni abonelik yapmışlar. Sözleşme yapmışlar benim adım var imza benim değil. Hatayı kabul ettiler aboneliği iptal ettiler. Borç çıkmış benim ödemem gerektiğini söylüyorlar ayrıca eski decoderimi bulamıyorlar yayın da alamıyorum. Darmanlar elektroniğe ulaşılamıyor telefonu açmıyorlar D-Smart müşteri hizmetleri sorunu çözemiyor bekleyin diyorlar. Büyük bir kuruluşmuş gibi gözüken fakat kurumsallıktan uzak bu kuruluştan şikayetçiyim.

Erman 361 Okunma

Cevaplar

 • Erman 29 Haziran 2016

  D-Smart yetkililerine sesleniyorum. Decoderim hala gelmedi yayın alamıyorum. Fakat faturaları ödüyorum. Gelmeyecekse aboneliğimi iptal edin sizde kurtulun bende kurtulayım. İnsaf diyorum artık ya. 2,5 ay oldu yeter artık.

 • Erman 16 Haziran 2016

  Müşteri hizmetleri aradı doğrudur. Hatalı borcu da silmişler o da doğrudur. Yalnız alınan decoderim şu an bulunamamış ve bulunca onu da göndereceklermiş. Tabi o günden beri yayın alamıyoruz.

 • D-Smart Temsilcisi15 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Erman 08 Haziran 2016

  Mart ayından beri süreç bu şekilde ilerliyor zaten kontroller yapılıyor. Neyi kontrol ediyorsun ya. İlgili birim diye bir şey var mı ben ondan bile şüpheliyim.

 • D-Smart Temsilcisi08 Haziran 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön