D-Smart Bilgim Dışında Abonelik Yapmış.

Sinan N. |

Yıllardır 2 aboneliğim var, ancak 20 şubat 2013'de bilgim dışında D-Smart ile 3. bir abonelik yapılmış, abone işlemini yapan bayii kapatılmış. Azarbeycan vatandaşı bir şahsın adına sözleşme yapmış, benim kimlik bilgilerimi kullanarak, son bir kaç aydır sözleşme yapan şahıs ödeme yapmayınca olayı öğrendim, ilgili şahsın adına 150 TL civarında borcu olsun diyerek kredi kartımla D-Smart müşteri hizmetlerine ödedim sonra ilgili sözleşme tarafıma mail atıldı.

Sözleşmedeki imza sahte, telefon ve adres bilgileri şahsıma ait değil. Buna rağmen sözleşme iptali için benden ceza bedeli ve cihaz iadesi isteniyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  14:46

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.05.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 07 Mayıs
  15:37

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz