30 Ağustos 2013

D-Smart Bilgim Dışında Aboneliğimi Uzatmış!

D-Smart üyeliğimi benden onay almadan yeniledi ve faturalamaya devam ediyor. İddiaları 04.06.2013 tarihinde benden onay alarak yenilendiği konusunda. Ben 03.06.2013 tarihinde B*** adında müşteri temsilcisi ile görüşerek internetimin kapanacağını ve üyeliğimin ağustos 2013 tarihinde sona ereceğini bildirdi ve haziran ayından itibaren 29 TL aylık olmak kaydıyla Ağustos 2013 ayına kadar ödeme yapacağımı ve bu tarihte istersem üyeliğimi yenileyebileceğimi konuşup teyidleştik ve telefonumda bu görüşmenin ses kaydı mevcut ama halen bir değişiklik yok. Halen kendi ses kayıtlarını dinliyorlar. Şu anda Kıbrıs'da görevliyim ve 1 yıldır D-Smart'ım Türkiye'deki evimde kutuda.

Murat 39 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi16 Şubat

    Değerli Abonemiz, 15683256 üyelik numaralı aboneliğiniz geçmiş dönemli aylık faturalarınızı ödememeniz sebebi ile yasal takip sürecinde bulunmaktadır. Detaylı bilgi için; Av.Alpar Ergün Hukuk Bürosuna 0850 210 51 51 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Murat 15 Şubat

    Bu değerlendirmeniz ne zaman bitecek acaba. 4 yılı geçti ve sonunda onay vermediğim üyelik üzerinden yasal takibe düştüm bu yazışmamda delil olmaktadır mahkemeye hepsini sunacağım benim dağda taşta gezerek kazandığım paranın 1 kuruşunu yedirmem sizlere Allah yukarıda bu işi çözün.

  • D-Smart Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön