D-Smart Bilgi Vermeden Sözleşmeyi İptal Ediyor!

Nurullah B. |

D-Smart'ın ilk çıktığı zamanlardan beri abonesiyim. Sonradan HD paket için aradıklarında kabul ettim ve 2. aboneliğim başladı. 2 faturam ödenmediğinden dolayı herhangi bir yazılı ya da sözlü ikaz yapmadan sözleşmemi iptal edip, cayma bedeli vs. 552 TL fatura göndermişler. Faturaların ödenmesi geciktiğinden dolayı böyle bir işlem yapmış. Her ne kadar karınca yazılı sözleşmelerinizde böyle bir madde olsa da bankalar bile bir kart iptali için 50 defa arayıp, en az 2-3 tane de yazılı ikaz yapıyor. D-Smart müşteri sadakatini hiçe sayıp aniden sözleşme iptali yapıyor. İptal etmeyin, kestiğiniz faturayı geri alın, aylık aboneliğim devam etsin diyorum, D-Smart'ın müşteri memnuniyeti bu mudur.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurullah B.
  18 Nisan
  12:46

  Herhangi bir bilgi iletilmedi. Sorun çözülemedi ve ben o parayı ödemek zorunda kaldım çok daha önce. D-Smart adına sakın beni kampanya vs. için aramayın, kesinlikle abone olmam.

 • Nurullah B.
  16 Nisan
  11:33

  Arayan kişiye de söylediğim gibi; sadece daha önce ödenmemiş fatura için açma-kapama bedeli alınmaması önerisi ile ilgili aranmıştım, sözleşmenin iptal edileceği hakkında hiçbir sözlü ya da yazılı ikaz yapılmadan fahiş bir fatura kesilmiş. DSmart keyfi hareket ediyor.

 • 16 Nisan
  11:25

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.