D-Smart Bildirimsiz Cihaz Bedeli Faturalandırma.

Erhan C. |

D-Smart aboneliğimi ocak ayında sonlandırmak için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede abonelik işleminin iptali sonucunda telefonuma SMS geleceği ve bu SMS'ten sonra cihazı herhangi bir D-Smart bayisine iade etmem gerektiği söylendi, lakin ilerleyen günlerde tarafıma herhangi bir SMS yollanmadı. Ben de cihazı bayiye götürmedim ve bugün posta kutumda 293.52 TL'lik D-Smart faturası buldum. Müşteri hizmetlerini aradım, mesajın tarafıma ulaşmadığını söyledim, ilgili bayanda sistemde SMS'in ulaşmış olduğunu gördüğünü ve bu bedelin cihaz bedeli olduğunu dolayısıyla herhangi bir işlem yapılamayacağını söyledi, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan C.
  10 Nisan
  23:56

  Evet şikayetim ile ilgili görüşmeyi tekrar yaptım çünkü tarafınızdan herhangi bir geri dönüş sağlanmadı, ayrıca yapılan son görüşmede de sorunum çözülmedi, bu fatura edilen bedelin kurumsal firma adı altında yapılan yanıltma olduğunu düşünüyorum, şikayetimi BTK ve tüketici hakları mahkemesinde de devam ettireceğim, saygılar.

 • 09 Nisan
  11:15

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09.04.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 09 Nisan
  10:52

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontrol edilmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart