09 Nisan 2015

D-Smart Bildirimsiz Cihaz Bedeli Faturalandırma.

D-Smart aboneliğimi ocak ayında sonlandırmak için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede abonelik işleminin iptali sonucunda telefonuma SMS geleceği ve bu SMS'ten sonra cihazı herhangi bir D-Smart bayisine iade etmem gerektiği söylendi, lakin ilerleyen günlerde tarafıma herhangi bir SMS yollanmadı. Ben de cihazı bayiye götürmedim ve bugün posta kutumda 293.52 TL'lik D-Smart faturası buldum. Müşteri hizmetlerini aradım, mesajın tarafıma ulaşmadığını söyledim, ilgili bayanda sistemde SMS'in ulaşmış olduğunu gördüğünü ve bu bedelin cihaz bedeli olduğunu dolayısıyla herhangi bir işlem yapılamayacağını söyledi, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Erhan 274 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 10 Nisan 2015

    Evet şikayetim ile ilgili görüşmeyi tekrar yaptım çünkü tarafınızdan herhangi bir geri dönüş sağlanmadı, ayrıca yapılan son görüşmede de sorunum çözülmedi, bu fatura edilen bedelin kurumsal firma adı altında yapılan yanıltma olduğunu düşünüyorum, şikayetimi BTK ve tüketici hakları mahkemesinde de devam ettireceğim, saygılar.

  • D-Smart Temsilcisi09 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09.04.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi09 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontrol edilmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön