08 Şubat 2016

D-Smart Belgesel Paketi Üyeliğimiz Olduğu Halde Yeni Belgesel Kanalları İçin Para İstediler!

D-Smart + internet (Sineme ve Belgesel paketli dahil) 6 ay önce aboneliğimizi başlattık. 1 hafta kadar önce dijital platforma yeni 3-4 adet belgesel kanalı eklendi. Ancak kanalları açmaya çalıştığımızda kilitli işareti gördük. D-Smart müşteri hizmetlerini aradığımızda bize o kanalları izlemek için ayrı para ödememiz gerektiğini söylediler.

Hem belgesel kanalları için zaten her ay para ödüyoruz ama ekledikleri yeni birkaç kanal için tekrar para istediler. Bu tam anlamıyla müşteriler ile dalga geçmek anlamına gelmiyor da nedir? O yeni eklenen kanallar belgesel değil midir? Eğer belgesel kanalı ise bizim belgesel kanalları üyeliğimizin ne anlamı bulunmaktadır? D-SMART'ı şikayet ediyorum.

Alpay 67 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi08 Şubat 2016

    Değerli Abonemiz, Geçtiğimiz yılda dünyanın en büyük medya kuruluşlarından biriyle anlaşma yaparak en prestijli belgesel kanallarından olan Nat Geo, Nat Geo Wild ve Nat Geo People’ı HD kalitesiyle platforma taşımış, belgesel içeriğini daha da zengin hale getirmiştik. Güçlü ve geniş bir içerik sunmayı hedefleyerek, yapılan bu büyük yatırımların bedellerini siz değerli abonelerimize yansıtmadık. Mevcutta abonelerimize sunduğumuz biribirinden zengin belgesel kanalı alternatifleriyle, sektörde en çok HD belgesel kanalını sunan uydu platformuz. 9 HD belgesel kanalımıza karşılık, rakip platformlarda; Digiturk’te 4 HD, Tivibu Uydu’da 3 HD belgesel kanalı bulunmakla birlikte Türksat’ta şifresiz olarak 1 HD belgesel kanalı izlenebilmektedir. Yeni yılda yapılan önemli anlaşmalar ve büyük yatırımlarla birlikte BBC Earth HD, Outdoor Channel HD Viasat History & Nature HD ve Docubox HD kanalları platformumuzda yayına başlayacaktır. Yapılan bu büyük yatırımlar tüm abonelerimize yansıtılmamış, belgesele özel ilgisi olan abonelerimiz için 4 kanaldan oluşan bir belgesel ek paketi oluşturulmuştur. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi08 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön