30 Ekim 2013

D-Smart Bayinin Eksik Bilgilendirmesi Sorunu İkinci Üyelikten Dolayı Fatura Çıkıyor!

Bana D-Smart'tan yeni bir sözleşme açıldığına dair ve buna istinaden iki kutuya da fatura çıkacağının bilgisi verilmedi. Benden şimdi; o kullanmadığım, D-Smart yetkililerinin gelip benden almasını beklediğim, kutusunda duran alıcı için fatura ödemem isteniyor. İkinci kutudan dolayı çıkan faturaları ödemek istemiyorum.

Turuncu İletişim yüzünden yaşadığım mağduriyetimin giderilmesini rica ederim. Kalite standartları kapsamında bu taşeron firmanın sorunlu satış probleminin firmanız tarafından çözülmesi gerektiğini düşünüyorum. Konunun tarafınızdan araştırılıp mağduriyetimin giderilmesi hususunu bilgilerinize sunarım.

Güler 95 Okunma

Cevaplar

  • Güler06 Kasım 2013

    Dsmart benim Bayi yoluyla magduriyetimi görmezden geliyor, işlerine geldiği gibi prosedurden bahsediyor.

  • D-Smart Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 06.11.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön