19 Eylül 2015

D-Smart Bayileriyle Çelişiyor!

2 yıl önce D-Smart internet ve TV abonesi oldum. Abone olduğum bayi 2 yıl sonunda üyeliğimde verilen modemin bende kalacağını onun parasını her ay faturada ödediğimi söyledi. Üyeliğim bitti ve kapatmak istediğimde modemin geri verilmesini ve aksi halde 150 TL yansıyacağı müşteri hizmetleri tarafından söylendi. Bayii içinde sizi abone yapmak için kandırmış dendi. Bayii ise tam tersi onların bunu dedirttiğini ve onların da çok zor durumda kaldığını kendilerinin de yalancı çıktığını diyorlar. Bu süreçte asla sözleşmeyi göremiyoruz bayiden kaç kez istediysem verilmedi ve benden habersiz sözleşme 4 kez değiştiğini söylüyorlar. Anlayacağınız D-Smart bayileri ve kendisi tamamen çelişen bir firma.

Ali 121 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi23 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 23.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi21 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön