D-Smart Aygıtım İki Gündür Sürekli "Yazılım Yenileniyor" Aşamasında Bekliyor.

Zeynep Ç. |

Yaklaşık 3,5 aydır D-Smart sinyal yok uyarısı nedeniyle çok defa D-Smart müşteri hizmetlerini aramam sonucu uzaktan yapılan kontrollerde sorun çözülmemiştir. İş yoğunluğum nedeni ile ancak geçtiğimiz cumartesi günü D-Smart anten servis hizmeti de veren servis elemanı çağırarak çatıdaki çanak, LNB bağlantısı ve evdeki kablo bağlantısı kontrol edilerek sorunun giderildiği belirtildi, nitekim 10 dakika kadar tüm kanalları izleyebildim. Yaklaşık 10 dakika sonra "aygıt yazılım güncelliyor alıcınızı kapatmayınız" ekranı geldi ve yaklaşık 3 saat beklememe rağmen hiçbir ilerleme olmadan, 2 gündür de sürekli aynı ekranla karşı karşıya kalıyorum. Yani hiç bir şekilde kanalları izleyemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep Ç.
  29 Mart
  19:49

  Firma şikayetimi hiçbir şekilde değerlendirmeden ve şikayetimin niteliğinin ne olduğuna dahi bakmadan standart cevabını kopyalayıp göndermiştir. Sorunuma hiçbir şekilde çözümsel yaklaşılmamaktadır. Firma tarafından abonelerin her fırsatta ücretli teknik servise yönlendirmesi kaliteli hizmet anlayışına uygun değildir ve iyiniyet kurallarını ihlal etmektedir. Firmanız tarafından sinyal kesintilerini kasti olarak gerçekleştirildiğini düşünüyorum

 • 25 Mart
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.03.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 23 Mart
  14:29

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart