28 Mayıs 2016

D-Smart Arıza.

Yayında yaşadığım problem için 10 gündür aranmayı ve teknik destek bekliyorum. Her aradığımda yeni kayıt oluşturuyorlar ve bir öncekinden haberleri olmuyor. Cayma bedeli sorduğumda ikna etmek ve çözüm üretmek yerine hemen tutarı paylaşıp kurtulmaya çalışıyorlar. Ne diyim süper hizmet D-Smart!

Nazmi 110 Okunma

Cevaplar

  • Nazmi 31 Mayıs 2016

    Teknik arkadaşınız geldi. Yatay sinyalleri alamıyorsunuz dedi. Çatıya çıktı orada takılı olan aparatı çıkardı. Çoklu bir aparattı diğer ucun boşta olduğunu söyledi ve tekli aparat taktı benden 75 TL ücret aldı. Sonra yine arıza devam etti ve reciver değiştirdi. Yayın geldi ancak bugün eve geldiğimde yayın yoktu. Çatıya çıktım ve takılan aparatın ve çanağın olmadığı gördüm. Teknik ekibi aradım e tabi insanların cihazını çıkardık kızmışlardır dedi ve telefonu yüzüme kapattı sonrada telefonunu tamemen kapattı. Bende evde yayınsız bir şekilde bu şikayeti yazıyorum. Daha ne diyim bilemedim.

  • D-Smart Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30.05.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön