23 Kasım 2015

D-Smart Arayarak Abonelik Uzatma İşlemi Yaptı!

D-Smart müşteri hizmetleri tarafından aranarak abonelik sözleşmemin dolmak üzere olduğunu ve fiyatın artacağı belirterek 1 senelik abonelik sözü verirsem aynı şartlarda 61 TL olarak devam edeceğini bildirdi. Bende 1 senelik anlaşma için onay verdim, ama tarafıma 67 TL fatura geldi.

Müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulundum herhangi bir taahhüt görünmediğini söyledi.
Görüşme kaydını inceleyerek tarafıma dönüş yapılacağı iletildi ve tarafıma dönen temsilci kaba bir dille kaydınız yok bize net bir tarih belirtin gibi sözler belirtti, nasıl olur da beni aradığınız kaydı bulamazsınız, temsilcileriniz çok kaba D-Smart ve temsilcilerinden şikayetçiyim gereğinin yapılmasını istiyorum.

Aşık 84 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi24 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.11.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi23 Kasım 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön