06 Nisan 2013

D-Smart Almadığım Hizmete Fatura Gönderiyor!

Geçen sene aldığım 1 senelik tv aboneliğim bittiği ve 1 aydır yayını kesik olduğu halde fatura geldi,müşteri hizmetleri yayının aktif olduğunu,1 senelik süre dolsa da aboneliğin devam edeceğini söylüyor.Aboneliği telefonla sattıkları halde iptal etmek için gönderdiğim maili kabul etmeyip ıslak imzalı dilekçemi istiyorlar. Olmayan yayın için ücret istenmesini kabul etmiyorum.

Köknar 74 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşme sağlayarak belirtmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Köknar 18 Nisan 2013

    Sorun çözülmemiştir.BTK üzerinden yapılan şikayetlerede geri dönüş yapılmadı.Bir kaç gün arayla 2 kez şikayet yazmama rağmen ortalama 1 aylık yasal geri dönüş süresi olan D-Smart Müşteri Hizmetleri henüz şikayetimle ilgilenmedi.

  • D-Smart Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 09/04/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön