D-Smart Aktivasyon Ücreti Alıyor!

Doğan Melih N. |

2506*** numaralı abonenizim; üyeliğimi 2 Eylül 2013 itibariyle daha fazla spor kampanyasını seçerek aldım. Web sitenizde kampanyalar altında daha fazla spor kampanyası için aktivasyon ücretsiz deniyor. Fakat müşteri temsilcisi faturama aylık olarak 2 TL'lik aktivasyon ücreti yansıyacağından bahsetti. Sitede aktivasyon ücretsiz deniyor ama faturaya yansıtılıyor. Ayrıca kurulum için gelen ekipler de 30 TL'lik bir ücret aldılar. Ekiplere ödenecek tutarda tarafıma bildirilmemiştir. Sitenizde de ekiplere ödenecek paradan bahsedilmemektedir. Hem aktivasyon ücreti hemde teknik ekiplere yaptığım ödeme için mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  10:25

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 05.09.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.