29 Eylül 2015

D-Smart Akıl Almayan Taahhüt İptal Cezası!

Yaklaşık 1 yıl önce D-Smart aboneliği satın aldım. 4-5 ay sonra en çok, hatta tek izlediğim kanal yayına kapandı. Zaten yayın akışından da çok fazla memnun olmadığım D-Smart bu nedenle beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Şikayetimi birkaç kez dile getirerek aboneliğimin iptalini istediğimde bana fahiş tutarlarda taahhüt iptal cezasıyla fatura kesileceği bildirildi. Bugün birkaç kez daha aradım. Online destek sistemleri üzerinden talebimi dile getirdiğimde, yine 840 TL ceza dile getirildi. Arkadaş ilgisiz bir şekilde "sözleşmenin 4.1.12 maddesinde yazıyor" deyip görüşmeyi suratıma kapattı. Sözleşmeyi dikkatlice okudum, böyle bir şey yoktu. Umarım ilgililer duyar!

Tuncay 46 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay29 Eylül 2015

    D-Smart beni abone olduğuma binlerce kez pişman etti. Tarafıma eksik bilgi verildi. Hiçbir şekilde 2 yıl taahhüt verdiğime dair bir sözleşme imzalamadım. Buna rağmen ısrarla aboneliğimi iptal etmiyorlar. Alınmayacak bir hizmet için kimse kimseden ücret talep edemez! İstemiyorum D-Smart abonesi olmak, zorla mı? Size ödediğim paraların karşılığını hizmet olarak alamıyorum, sizden memnun değilim. Lütfen gerekeni yapın ve beni daha fazla mağdur etmeyin!

  • D-Smart Temsilcisi29 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi29 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön