24 Nisan 2015

D-Smart Açma Kapama Ücreti 20 TL!

Ben D-Smart "yan oda" tarifesine abim den dolayı yararlandım. Fatura ödemesini geciktirdiğim için cihaz kapandı. Ben ödeme yaptım ve cihaz açıldı. Mart faturası olarak olarak 56 küsur fatura mesajı geldi.

Ben aradığımda 2 aylık ödenmemiş faturam olduğu ve 20 TL olarak da açma kapama parası ödemem gerektiği söylendi. Bana sadece 1 fatura bilgisi geldi. Hadi onu geçtim ben faturaları ödemeyi kabul ettim ama açma kapama faturamı ödemek zorundaymışım.

Yoksa cihaz açılmazmış. Bankalar bile bu kadar faiz koymuyor. Bana cihazı getirdiklerinde böyle bir şey söylenmedi. Call Center'ı aradığımda abimin bunları bildiği gibi şeyler söylendi. Ben cihazı kullanmak istiyorum ama faturayı ödemek istemiyorum.

Abdullah 393 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 27 Nisan 2015

    Hala beni arayan olmadı. Orada neden sizinle irtibata geçeceğiz deniyor acaba?

  • D-Smart Temsilcisi24 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 23.03.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi24 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontrol edilmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön