23 Mayıs 2014

D-Smart Açma Kapama Bedeli Alıyor.

Faturamı ödemeyi atladığımı firmanın mesajı ile öğrendim. Ödememi *** tarihe kadar yapmazsam hesabımın kapatılacağını, açma kapama bedeli 20 TL ödemem gerektiğini bildiren tehdit mesajıydı bu. Söylenen tarihe kadar ödememi yaptığım halde eve geldiğimde yayının kesildiğini görünce call centerı aradım.

Ödememi göremediklerini ve yayını açmak için 20 TL ödemem gerektiğini, bunun sözleşmede belirtildiği söylediler. Üyeliğimi iptal ettirmek istedim, dilekçe istediler. Sözleşmede 20 TL'lik bir madde yok. Üyelik için peşinizden koşuyorlar, dilekçe istemiyorlar, iptali için yokuşa sürüp işlemi niye zorlaştırıyorlar. Gecikme varsa gecikme faizi uygulanır bu da 50 TL için max 3 TL olur.

Hakan 336 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 23.05.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön