13 Ağustos 2015

D-Smart Abonelik İptalinin Bir Türlü Gerçekleşmemesi.

Dünden bu yana abonelik iptali için D-Smart'ın bize verdiği 021247***33 No.lu faks numarasına faks göndermeye çalışıyoruz. Ancak iletişim çağında D-Smart firmasından son derece komik bir yanıt alıyoruz. "Hatlar yoğun olduğu için faks ulaşmıyor. " İkinci bir çözüm olarak bayiye gitmeyi ve postayla göndermeyi öneriyorlar ki aktif çalışan biri olarak bunu yapmam mümkün değil. Faks gibi kolay bir yöntemin uygulanamaması sırf abonelik iptal olmasın diye buna çözüm bulunmaması gördüğüm herkese "D-Smart'tan uzak durun" dememize neden olacak. Mümkün mü bilmiyorum ama sorunumuzun en kısa sürede çözülmesini diliyorum.

Burcu 54 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.08.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Burcu 14 Ağustos 2015

    Ilgili birim tarafından nasıl bir kontrol yapiliyor ve nasıl bu kadar geç sonuç veriyor onu merak ettim. şikayetimi yazarken abone numaramizi belirtmedim bile.

  • D-Smart Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön