D-Smart Abonelik İptali Yapılmıyor!

Ersin E. |

3 yıldır D-Smart kullanıcısıyım evimde 2 adet D-Smart uydu alıcı var ve birinde full paket tüm kanallar açık ve aylık para ödüyorum ama yeni TV aldığım için cam modülle D-Smart HD izlemek için eski full paketi iptal ettirip kredi kartıyla D-Smart modül ve full HD paket almayı düşünüyordum.

D-Smart müşteri hizmetlerini aradığımda E*** hanım bana aboneliğimi iptal ettirmek için 10 gün içinde posta yoluyla dilekçe ve kimlik fotokopisini göndermemi istedi oysa abone olurken ne kimlik fotokopisi nede imza istendi yani abone olurken tamam ama iptal ettirmek isteyince sakın ha şöyle yap böyle yap şunu gönder nasıl abone olurken tek sözümle üye olduysam aynı şekilde iptalini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  15:49

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26.06.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.