23 Mart 2016

D-Smart Abonelik İptali Yapamıyorum!

Uzun zamandır D-Smart abonesiyim, 2 yıl önce taahhüdüm bitti. İnternet ve TV yayını paket olarak almak istediğim de fiyat teklifleri yüksek olmasından dolayı başka kurumdan hizmet almak istediğimi ilettim.

2015 Kasım ayında aradılar aboneliği iptal ettirmeyin size daha uygun fiyat koşuluyla taahhütsüz olarak (özellikle sordum) devam ettirelim dediler kabul ettim. Ancak internet ihtiyacımdan dolayı TV yayını ve internet almak istiyorum.

D-Smart aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum, faks numarası devamlı meşgul, e-mail adresi dönüş vermiyor. Telefon ile ulaştım bana taahhüdünüz var diyorlar, taahhüt vermedim. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır? Müşteri hizmetleri asla yardımcı olmuyor. (F**** hanım) Taahhüt vermedim diyorum, var diyor. İkna edin, dinletin ya da ispatlayın diyorum yapamayız diyor. Bu kolaylıkları sağlasalar farklı kurumdan memnun kalmaz isem tekrar D-Smart abonesi olabilirim.

Kemal 209 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi29 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 28.03.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi23 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön