D-Smart Abonelik İptali ve Ücretlendirme.

Bahadır B. |

Nisan 2016'da yenilediğim D-Smart aboneliğimi, 55-58. kanallar arasında yer alan belgesel kanallarının (****, *****) kısmi süreli tarafıma hediye edildiği ve bu süre bittikten sonra aylık 8TL'ye tekrar izleyebileceğimi söylemeleri üzerine iptal ettirmek istiyorum. Ancak bu güzide kuruluş (!) benden taahhüdümün kalan aylarının cihaz ve paket kullanım bedellerini istiyor. 3 aylık kullanımım sonucu iptal bedeli yaklaşık 300 TL gibi bir bedel çıkıyor. Böyle bir uygulama ile ilk kez karşılaştım. Normalde geçmişe yönelik yararlanılan indirim tutarları alınırken, kalan taahhüt süremin yararlanılan indirim bedellerini istiyor. İyi de ben henüz bir şeyden yararlanmadım ki. Yararlanmadığım bir şeyin parasını benden nasıl isteyebiliyorsunuz?

Etiketler :

Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  09:44

  Değerli Abonemiz,

  D-Smart’ tan almış olduğunuz hizmete ilişkin abonelik sözleşmesinin herhangi bir zamanda iptali halinde Tüketici Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında herhangi bir cezai bedel talep edilmemektedir. Bununla birlikte, abonelik taahhütü vermiş olan abonelerimizin, taahhüte rağmen süresinden önce iptal talebinde bulunmuş olması halinde, taahhüte istinaden kampanya kapsamında verilen indirimler ve giderler talep edilmektedir.

  Saygılarımızla.

 • 26 Temmuz
  09:43

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart